Auto škola GRIN AUTO NOVI SAD

Auto Škola, Obuka Kandidata, Auto Testovi i Cenovnik obuke Novi Sad

Auto škola GRIN AUTO NOVI SAD

Auto Škola, Obuka Kandidata, Auto Testovi i Cenovnik obuke Novi Sad

Pitanja i odgovori

PITANJA I ODGOVORI

Postizanje vrhunskog znanja i iskustva u Auto-Školi „Grin Auto“ po vrhunskim standarima i profesionalizmu.

Ko čini ispitnu komisiju?

Dva člana ispitne komisije i to: licencirani ispitivač iz pravnog lica i licencirani ispitivač iz Ministarstva unutrašnjih poslova. Licence za ispitivače izdaju se od strane Agencije za bezbednost saobraćaja.

Kolika je važnost lekarskog uverenja?

Za obuku i polaganje teorijskog i/ili praktičnog ispita NE SME biti starije od 12 meseci, a za izdavanje vozačke dozvole (pri tome se misli i na probnu vozačku dozvolu) NE SME biti starije od 6 meseci.

Koliko časova traje obuka vožnje?

Obuka traje 40 časova po 45 minuta.

Kolika je važnost položenog teoretskog ispita?

12 meseci.

Šta znači oznaka П?

Oznaku P moraju imati svi vozači koji imaju probnu vozačku dozvolu. Oznaka je kvadratnog oblika 10X10cm i možete je preuzeti sa našeg sajta i odštampati je u boji. Postavlja se tako da bude vidljiva u gornjem desnom uglu na prednjem vetrobranskom staklu, i isto tako i na zadnjem staklu (gornji desni ugao). Kazna za ne postavljanje ove oznake je 3.000,00 dinar

Zamena stare vozačke dozvole putem interneta

Pročitajte na zvaničnom sajtu Ministarstva unutrašnjih poslova.